Головна » 2015 » Квітень » 5 » Обласний музей запрошує на відкриття Великодньої виставки
10:41
Обласний музей запрошує на відкриття Великодньої виставки
Обласний музей запрошує на відкриття Великодньої виставки

   Запрошуємо на відкриття виставки «З Великоднем!» – писанки Тетяни Пасієвич (м. Володимир-Волинський) та колекція філокартії і філателії Ігоря Гнатюка (м. Луцьк)

   7 квітня о 14 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки „З Великоднем!“. Для огляду відвідувачам запропоновано велику збірку писанок (більше 500 одиниць) майстрині із Володимира-Волинського Тетяни Пасієвич та колекцію філокартії і філателії (листівки, марки, конверти ― 150 одиниць) на великодню тематику відомого колекціонера із Луцька Ігоря Гнатюка.

   Писанкарством Тетяна Олександрівна Пасієвич займається з 1980 року. Бере участь у мистецьких виставках рідного міста. З 1993 року вона активна учасниця обласних конкурсів на кращу писанку Волині і першими її роботи були відзначені дипломом І ступеня. За відродження писанкарських традицій у краї, розпис традиційної волинської писанки та популяризаціє цього виду мистецтва серед молоді у 1994 році майстриня була нагороджена цінним призом та Дипломом імені Модеста Левицького. У наступні 1996 та 1999 роках Т. Пасієвич удостоєна дипломів І та ІІ ступенів за кращу традиційну писанку в обласному конкурсі писанкарства. Вона була учасницею виставки писанок 1999 року у м. Києві. У 2000 році писанки майстрині експонувались у м. Луцьку, під час творчого звіту Володимир-Волинського району. 2003 року нагороджена дипломом І ступеня в міжнародному конкурсі „Писанка ‒ домівка сонячного сяйва“.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 433 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]