Головна » 2018 » February » 21 » Обласний музей запрошує на презентацію книги про російсько-українську війну
Обласний музей запрошує на презентацію книги про російсько-українську війну

У вівторок, 27 лютого, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги професора Миколи Лазаровича «Російсько-українська війна (2014–2017 роки): короткий нарис. – Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2018. – 240 с.». Початок об 11.30.

Микола Лазарович – відомий дослідник історії українського війська, у 2015 р. добровольцем мобілізувався до армії, учасник бойових дій. Його книга присвячена побратимам із волинської 14-ї окремої механізованої бригади у складі якої боронив східні рубежі нашої держави. Фактично це одна із перших спроб наукового аналізу подій 2014–2017 рр.

Запрошуємо на зустріч із автором учасників АТО, науковців, учнівську і студентську молодь та усіх небайдужих до майбутнього України!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 584 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2