Головна » 2014 » May » 27 » Обласний музей та його відділи з 1 червня працюють у суботу.
Обласний музей та його відділи з 1 червня працюють у суботу.

У зв’язку із початком туристичного сезону та зверненнями туристичних організацій, управління туризму та промоції міста Луцької міської ради та з метою більш повного та ефективного обслуговування відвідувачів музеїв, популяризації музейної справи і збільшення кількості відвідувачів, наказом директора Волинського краєзнавчого музею А.Силюка встановлено на період туристичного сезону з 1 червня по 1 жовтня для експозицій Волинського краєзнавчого музею, його відділів – Музею волинської ікони та Музею історії Луцького братства робочий день по обслуговуванню відвідувачів в суботу.

Віднині з 1 червня по 1 жовтня експозиції обласного краєзнавчого музею та усіх його відділів та філіалу будуть відкриті для відвідувачів.

Музейні скарбниці історико-культурної спадщини волинського краю чекають на вас!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 813 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4