Головна » 2014 » May » 25 » Музичний концерт-подарунок працівникам музею.
Музичний концерт-подарунок працівникам музею.

Міжнародний день музеїв у садибі Косачів продовжився 23 травня, коли у «Білий» будиночок Лесі Українки з музичним концертом-подарунком працівникам Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки завітали учні, їх батьки, викладачі Ковельської школи мистецтв на чолі з заступником директора по позакласній роботі Володимиром Яциною, завідувачкою відділом фортепіанної музики Валентиною Скрипіною.

На збереженому роялі, на якому грала Леся Українка, зовсім юні і трохи старші музиканти по-справжньому майстерно виконали твори композиторів: п'єсу Геталова «На хвилях» (лауреат конкурсів піаністів, учениця 1 кл. Дарія Вашейко); Б.Кравченка. «Польку півників» (лауреат конкурсів, учениця 3 кл. Юлія Григорович); етюд В.Коровіцина «Запах хвої та мандаринів» (лауреат конкурсів, учениця 3 кл. Софія Йоц-Холодько); Б.Мартіну «Вальс» (переможець обласного конкурсу «Золота нотка, учень 3 кл. Веніамін Белінський»), Т.Ростімашенка «Чаклун» (лауреат конкурсів, учениця 4 кл. Аліна Семенюк); М.Лисенка «Вальс» (переможець обласного конкурсу «Золота нотка», учениця 4 кл. Ольга Остапук); Ф.Ліста «Гулянка» (лауреат конкурсів Назар Шумік); М.Жербіна «Вальс» (дипломант обласного конкурсу музикантів, учениця 4 кл. Діана Белецька); Т.Хреннікова «Вальс» (лауреат конкурсів, учень 5 кл. Олександр Шрам), Кодлінга «Угорська рапсодія» (дипломант конкурсів, учениця 8 кл. Марія Коновалова); Ю.Весняка «Адажіо» (дипломанти конкурсу у м. Рівне «Бурштинові ноти», учні 6 кл. Дарія Кіндер і Анатолій Чамбула).

Юні музиканти мали честь торкнутися клавіш унікального інструменту французької фірми «PLEYEL», відчути поетично-музичну ауру часів проживання Косачів у Колодяжному, познайомитися з експозицією музею. Музейні працівники дякують музичним виконавцям за хвилини спілкування з високим мистецтвом, за співпрацю.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 956 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2