Головна » 2014 » February » 19 » Луцьким школярам у музеї розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем.
18 лютого працівники виставки-музею управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області провели ряд екскурсій з учнями п’ятих класів Луцької гімназіїї №18, – йдеться на сайті управління ДСНС України у Волинській області. Матеріально-технічна база виставки дозволила школярам поринути в історію пожежно-рятувальної служби Волині, ознайомитися зі зразками пожежного інвентарю та спорядження, а змістовна розповідь екскурсовода доповнила атмосферу цікавими деталями.

Діти спостерігали за дією лабораторних установок пожежогасіння, старовинною сиреною, діючими діарамами-моделями пожеж, а також ознайомились із наслідками людської недбалості в поводженні з вогнем.
Такі екскурси закладають фундамент майбутнього життя у безпеці та готують достойну юну зміну.

Категорія: Народний музей історії органів внутрішніх справ Волині | Переглядів: 1001 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0