Головна » 2014 » Лютий » 14
   14 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся дитячий ранок «Проводи Зими. Свято Стрітення» із циклу «Чарівні пори року». Учасники заходу − учні І-Б класу гімназії №4 м. Луцька разом із казковими героями Зимою, Весною та Бабусею-казкаркою здійснили цікаву подорож по залах експозиції відділу природи обласного краєзнавчого музею.
   Археологічна колекція Волинського краєзнавчого музею нещодавно поповнилася цікавими знахідками, що ілюструють матеріальну культуру волинян у давньоруський час. Їх передали жителі смт. Стара Вижівка Олександр Забедюк та Володимир Стасюк. До складу переданих предметів належать елементи поясного набору дружинника 10 – початку 11 століть та дві арабські монети 8-10 ст. – куфічні дирхеми.