Головна » 2014 » Лютий » 25
   25 лютого відзначили 143-ю річницю від дня народження Лесі Українки та 135-річчя від часу переїзду родини Косачів до Луцька у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки.
   25 лютого в день народження нашої великої землячки Лесі Українки в приміщенні «Будинку Косачів» відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений життю та творчості поетеси.
   25 лютого працівниками ДП "Волинські старожитності" передано майже 2000 експонатів до фондів Володимир-Волинського історичного музею. Знахідки були виявлені під час археологічних та ексгумаційних досліджень спільної українсько-польської експедиції ДП "Волинські старожитності" та Ради охорони пам'яті боротьби і мучеництва.
Музей Лесі Українки
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
запрошує відвідати виставку
„Шевченкіана родини Косачів”
Відкриття виставки 26 лютого 2014 р. о 14.00 год.
   Експозиція, присвячена загиблим за Україну на Майдані у Києві, може з’явитися у Музеї жертв тоталітарних режимів.