Головна » 2014 » Лютий » 07
   6 лютого відбулася передача знахідок, виявлених Цуманською експедицією ДП "Волинські старожитності", до фондів Волинського краєзнавчого музею. Про знахідку кісток людей у військовому спорядженні повідомив селищний голова Олександр Кобилан. Виявлено їх місцевим жителем при прокопуванні оглядової ями в середині гаражного приміщення. 26–27 червня 1941 року селище Цумань сильно бомбардувала німецька авіація, бо неподалік почалося будівництво аеродрому.
   У Волинському краєзнавчому музеї 6 лютого 2014 року відкрилася персональна виставка витинанок Олесі Іщук „Мовою витинанки”. До уваги відвідувачів представлено 45 робіт, які демонструють технологічні та художні особливості майстрині.
   В Іваничівському історичному музеї 5 лютого відбулося засідання громадської ради музею під час якого обговорювалися перспективні плани роботи музею, а саме, збір матеріалів та більш глибоке висвітлення розділу експозиції «Жителі Іваничівщини – ліквідатори наслідків аварії ЧАЕС».