Головна » 2014 » Лютий » 7 » У волинському музеї заговорили мовою витинанок.
15:45
У волинському музеї заговорили мовою витинанок.
У волинському музеї заговорили мовою витинанок.
У Волинському краєзнавчому музеї 6 лютого 2014 року відкрилася персональна виставка витинанок Олесі Іщук „Мовою витинанки”.
До уваги відвідувачів представлено 45 робіт, які демонструють технологічні та художні особливості майстрині. Серед них є ажурні, силуетні та складні аплікаційні зображення. Олеся виготовляє витинанки і з одного аркуша паперу, і поєднує кілька пастельних тонів. Вона використовує поширені мотиви квітів, дерев, але у власному поетичному осмисленні. Вводить також силуети людських постатей, тварин. За тематикою її твори об’єднані в серії „Сади”, „Квіти”, „Писанки”, „Діалог”, „Звір”, „Портрети”, „Стрічки” та ін.
Виконані молодою майстринею витинанки є не тільки втіленням задуму за допомогою паперу, а й, через створені образи, способом передачі глядачам своїх думок, емоцій, вподобань. Саме тому вона  обрала назву виставки „Мовою витинанки”. Отже, виставка стала об’єднуючим елементом, місцем та засобом спілкування автора з аудиторією.З витинанками на виставці ознайомилися майстри, художники, студенти Луцького центру професійно-технічної освіти. Підтримати творчість Олесі прийшли рідні, друзі, знайомі.

За пять років мистецької діяльності Олеся Іщук створила понад 300 витинанок. ЇЇ роботи експонуються нині в Затурцівському меморіальному музеї В.Липинського (Волинської обл.) та в Історико-художньому музеї м.Домодєдово (Московської обл.). Лучан та гостей міста Олеся запрошує до творчого спілкування у Волинському краєзнавчому музеї. Виставка „Мовою витинанки” експонуватиметься впродовж лютого-березня цього року.
 
Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 724 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]