Головна » 2014 » Лютий » 27
   27 лютого відділ освіти Ковельської райдержадміністрації, методичний кабінет, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Колодяжне на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки провели районний семінар вчителів географії та української літератури "Використання інтерактивних технологій на уроках географії та літератури".
   На початку березня Державний історико-культурний заповідник "Тустань” розпочинає проект "Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом”, який триватиме впродовж трьох тижнів у селі Урич, Сколівського району, Львівської області. В рамках проекту для місцевих мешканців відбудуться лекції про агротуризм та навчання народних ремесел ткацтва, бондарства і гончарства.