Головна » 2014 » Лютий » 27 » Районний семінар вчителів відбувся у Колодяжненському музеї.
Районний семінар вчителів відбувся у Колодяжненському музеї.
27 лютого 2014 року відділ освіти Ковельської райдержадміністрації, методичний кабінет, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Колодяжне на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки провели районний семінар вчителів географії та української літератури "Використання інтерактивних технологій на уроках географії та літератури".
Вчитель географії Людмила Романюк, вчитель української літератури Світлана Северенюк провели в ІІІ залі літературного музею бінарний урок з географії та української літератури у 8 класі на тему: "Ландшафти натхнення. Нечимне – колиска "Лісової пісні".

На засіданні круглого столу велась мова про: "Бінарний урок, як форма реалізації міжпредметних зв'язків", "Використання краєзнавчого матеріалу на уроках", "Доцільність використання інтерактивних комп'ютерних технологій в навчально-виховному процесі" та ін.

Для учасників семінару проведена екскурсія "Колодяжне – колиска Лесиного таланту".

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 691 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
0   Спам
1 Богдан   (28.02.2014 16:34) [Материал]
Все дуже гарно і хороше виглядало, доволі приємно було бути присутнім на цьому заході.