Головна » 2014 » Лютий » 12
   12 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулася ІІ Волинська науково-практична конференція „Музейна педагогіка. Теорія і практика”. Конференція організована Волинським краєзнавчим музеєм, за підтримки Управління культури Волинської облдержадміністрації, з кафедрою документознаства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та управлінням освіти Луцької міської ради.
   13 лютого о 14.00 год. в приміщенні Музею історії Луцького братства пройде літературно-історичний вечір «Слово Кобзаря». Готується він спільними зусиллями братчиків Волинського крайового братства св. ап. Андрія Первозваного (Луцького Хрестовоздвиженського) і наукових співробітників Волинського краєзнавчого музею.