Головна » 2014 » Лютий » 25 » У Луцькому музеї хочуть відкрити виставку, присвячену Героям Майдану.
У Луцькому музеї хочуть відкрити виставку, присвячену Героям Майдану.
Експозиція, присвячена загиблим за Україну на Майдані у Києві, може з’явитися у Музеї жертв тоталітарних режимів, – повідомили «Волинські новини».
Про це під час засідання постійної комісії облради з питань духовності, релігій, освіти та науки, культури, засобів масової інформації, що відбулося 25 лютого, повідомив перший заступник голови облради Олександр Пирожик.
Він запропонував комісії розглянути пропозицію, узгоджену із керівництвом Технікуму харчових технологій. У Музеї жертв тоталітарних режимів пропонують відкрити тематичну виставку, присвячену Героям Майдану. З його слів, він дасть доручення керівництву музею розпочати підбір матеріалів для експозиції. Почнуть з волинських Героїв Майдану, а в перспективі представлять усіх новітніх героїв з Небесної сотні.
«Вони теж стали жертвами тоталітарного, бандитського режиму Януковича», – зазначив Олександр Пирожик.
Депутати підтримали пропозицію першого заступника голови Волиньради.
Категорія: Музей жертв тоталітарних режимів | Переглядів: 535 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2