Головна » 2014 » Лютий » 14 » У Волинському краєзнавчому музеї Зима вже зустрілася з Весною.
У Волинському краєзнавчому музеї Зима вже зустрілася з Весною.
14 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся дитячий ранок «Проводи Зими. Свято Стрітення» із циклу «Чарівні пори року».
Учасники заходу − учні І-Б класу гімназії №4 м. Луцька разом із казковими героями Зимою, Весною та Бабусею-казкаркою здійснили цікаву подорож по залах експозиції відділу природи обласного краєзнавчого музею, познайомились із життям рослинного і тваринного світу взимку.

Театралізована екскурсія розповіла маленьким відвідувачам музею про зустріч Зими і Весни − Стрітення, про народні повір’я, старовинні розваги і гуляння останнього тижня перед Великим постом − Масляної. Герої дійства провели із дітьми розвиваючі ігри, загадали загадки, змайстрували «Мару» − солом’яне опудало, що символізувало зиму, пригостили малечу головною стравою сиропусного тижня – варениками. Маленькі відвідувачі поринули у незабутню феєрію волинської казки.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 714 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2