Головна » 2013 » Січень » 30 » Літературний вечір пам’яті Агатангела Кримського.
Літературний вечір пам’яті Агатангела Кримського.
30 січня 2013 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Кримського відбувся літературний вечір «У вінок шани Агатангелові Кримському», у якому взяли участь і наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович та Ганна Доскоч.
Організатори літературного вечора – викладач педколеджу Інна Совальська та студенти. Інна Іванівна Совальська розповіла присутнім: студентам коледжу, членкиням володимирської філії «Союзу Українок», слухачам Університету третього віку про життєвий і творчий шлях нашого земляка, академіка-поліглота Агатангела Кримського, про спілкування академіка з видатними сучасниками – Лесею Українкою, Борисом Грінченком, Михайлом Драгомановим, Іваном Франком. Богдан Янович розповів присутнім про експонати музею, котрі висвітлюють життєвий і творчий шлях вченого, презентував книгу Є.Білоусова «Агатангел Кримський – учений та письменник», прочитав власного вірша, присвяченого Агатангелу Кримському. Викладач виконала під акомпанемент фортепіано свою пісню, присвячену нашому талановитому земляку. До студентів звернувся волинський поет Василь Гей, котрий є одним з лауреатів обласної літературно-мистецької премії імені А.Кримського.
Учасники оглянули музей-кімнату А.Кримського, яка знаходиться в одній з аудиторій педколеджу.

Джерело: сайт Володимир-Волинського історичного музею
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 1219 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1