Головна » 2018 » February » 24 » Конкурс читців, присвячений Міжнародному дню рідної мови
Конкурс читців, присвячений Міжнародному дню рідної мови

23 лютого у конференц-залі Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського відбулось підбиття підсумків конкурсу читців віршів про рідну мову вітчизняних поетів. Захід приурочено Міжнародному дню рідної мови.

Участь у конкурсі взяли учні шкіл Затурцівської об'єднаної територіальної громади (Шельвівська ЗОШ І-ІІІ ст., Окорська та Зубильненська ЗОШ І-ІІ ст.), а також сусідньої із Затурцями Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст., яка завжди радо відгукується на музейні заходи. Всі учасники продемонстрували достатньо високий рівень декламування та артистичне виконання, що певною мірою створило труднощі для членів журі щодо визначення кращих читців.

Умовами конкурсу передбачалося, крім іншого, оцінювання вбрання юних конкурсантів. Тому надзвичайно приємно, що всі вони були зодягнені у вишиванки. Дівчатка переважно мали традиційні українські зачіски (коса, кісник, стяжка). Хлопці виступали в елегантних костюмах та вишиваних сорочках.

Найкращих виконавців згідно із зайнятими місцями нагороджено дипломами. Решта учасників отримали подяки. Як заохочення усім юним читцям вручено пам'ятні сувеніри.

Віталій Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 564 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1