Головна » 2018 » February » 16 » «Коли зима стрічається з Весною…»
«Коли зима стрічається з Весною…»

15 лютого у Любомльському краєзнавчому музеї із гуртківцями туристично-краєзнавчого гуртка Любомльської ЗОШ № 2 відзначили свято Стрітення у форматі фольклорної гри під назвою «Коли зима стрічається з Весною…». Це вже другий за рахунком дитячий культурно-просвітницький захід творчого тандему – наукового працівника музею Юлії Хвас та керівника вищезгаданого гуртка Лариси Солом’янюк.

Під час дійства учні прослухали інформацію про історію виникнення свята Стрітення, подивились тематичні відеозаписи.

Опісля школярі розіграли сценку символічної зустрічі холоднечі із теплом, де озвучили ролі Ведучого та Помічниці ведучого, Зими та Весни, Хурделиць, Сонечка, Зайчиків та Дятла.

В кінці герої п’єски привітали дівчинку-Весну із пробудженням усіх до нового життя і пригостились смачними солодощами.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 594 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0