Головна » 2018 » February » 25 » Інтерактивний круглий стіл «Сезонність. Адаптаційний характер тварин»
Інтерактивний круглий стіл «Сезонність. Адаптаційний характер тварин»

Підходять до завершення зимові програми заходів. Одним із них є проведений 23 лютого на базі КЗ «Ківерцівський краєзнавчий музей» працівниками відділу екологічної освіти та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» Семенюк Юлією та Данилюк Наталією спільний захід з відділом освіти Ківерцівської РДА – інтерактивний круглий стіл «Сезонність. Адаптаційний характер тварин».

Участь у заході взяли учні 7 класу, обговорюючи та граючи розглянули сезонні зміни в житті тварин, загальний характер адаптацій, адже за тиждень вже зустрічатимемо нову пору року. Загалом охоплено 24 учня.

Працівники КНПП «Цуманська пуща» висловили щиру подяку за співпрацю працівникам КЗ «Ківерцівський краєзнавчий музей» – Войчику Степану Володимировичу та Слатініній Галині Семенівні, та представнику відділу освіти Ківерцівської РДА – Сорочинській Ірині Сергіївні!

Джерело: Ківерцівський краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 506 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1