Головна » 2015 » April » 23 » Герої живуть серед нас. Урок мужності у Рожищенському музеї
Герої живуть серед нас. Урок мужності у Рожищенському музеї

17 квітня 2015 року в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї був проведений урок мужності «Герої живуть серед нас», на який було запрошено учасника АТО Дмитра Денисюка з Рудки-Козинської та учнів 8-9 класів ЗОШ №2.

Захід розпочався з Гімну України. Працівник музею Тетяна Переходько ознайомила з подіями, які відбуваються на сході нашої держави. Дмитро Денисюк розповів про свою участь у цій неоголошеній війні.

Учні з великим захопленням слухали та задавали питання, а також у віршованій формі привітали нашого героя.

Джерело: Рожищенська райдержадміністрація

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 963 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4