Головна » 2018 » February » 22 » До дня народження Лесі Українки
До дня народження Лесі Українки

До 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки, для шанувальників творчості поетеси підготовлена виставка з фондів бібліотеки Волинського краєзнавчого музею «До тебе, моя ти Україно, мила, кохана… струна моя перша озветься…».

На ній представлені репринтні відтворення прижиттєвих поетичних збірок та дослідження про історію їх публікацій, наукові збірники, монографії, каталоги, тощо. У них науковці, музейні працівники, краєзнавці діляться своїми напрацюваннями та дослідженнями життя і творчості Лесі Українки та родини Косачів. Більшість із них видано за сприяння Волинської облдержадміністрації, Волинської обласної ради та управління культури Волинської облдержадміністрації.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 443 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2