Головна » Архів матеріалів
Волинський краєзнавчий музей пропонує з 1 по 7 березня.
„Відгуки душі” у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки.
У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрилася виставка „Леся Українка та родина Косачів в портретах”.
Презентовано „Волино-Подільські археологічні студії”.
До дня народження Лесі Українки у Художньому музеї Луцька відкрилась виставка графіки Михайла Савицького.
У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку львівської майстрині О.Смереки-Малик „Оксанина лялька”.
У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Втрачена хронологія»: Археологічні дослідження на Волині 2011 року.
У Нововолинському історичному музеї відкрили виставку художника М.Казюліна.
У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Костянтина Арцеулова „Крила онука Айвазовського”.
Відсвяткуємо у 2012 році Міжнародний день музеїв разом із світовою спільнотою!
Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи, приурочені до 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського.
У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний конкурс читців „Мій любий краю”.
Інформаційний лист Міжнародної наукової конференції „Суспільно-політична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність”.
У Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців обласного конкурсу „Різдвяні обереги”.
Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи, приурочені до дня народження Лесі Українки.
Художній музей у Луцьку глибоко сумує з втрати відомої художниці Тетяни Мисковець!
У Волинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка пам’яті ботаніка-флориста, систематика і географа рослин Й.К.Пачоського.
Інформаційний лист ІХ конференції „Археологія заходу України”.
У музеї вшанували ветеранів Афганістану.
Фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися витинанками Ярослави Галькун.
Музей Луцького братства може закритися.
Музеї Луцька здійснять ряд нововведень для приваблення відвідувачів.
Відбулася зустріч Луцького міського голови Миколи Романюка з директорами музеїв міста.
Вийшов з друку біобібліографічний покажчик, присвячений О.Ф.Ошуркевичу.
Польського дипломата приємно вразило відвідання Торчинського історичного музею.
Інформаційне повідомлення ХIХ міжнародної наукової конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація”.
Інформаційний лист Х Острозьких краєзнавчих читань.
Інформаційний лист Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції „Культурний простір Житомирщини-Волині XIX-XX ст.”.
Інформаційний лист історико-краєзнавчих читань „Кореччина в історичній долі Погорини і волинської землі та Полісся”.
« 1 2 ... 169 170 171 172 173 ... 176 177 »