Головна » 2012 » Лютий » 22 » „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік”.
18:18
„Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік”.
„Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік”.
Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік / упр. культури і туризму Волин. ОДА; Волин. краєзн. музей; Волин. ОУНБ ім. Олени Пчілки; ред.-упоряд. В. В. Бабій, Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. - Луцьк : ПВД „Твердиня”, 2011. – 244 с.
„Календар знаменних і пам’ятних дат Волині” видається з 1991 року. До нього включаються матеріали про визначні події історії, громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню.
Посібник відкривається хронологічним переліком пам’ятних дат на 2012 рік. Про основні події подаються: дата, назва, авторська текстова довідка, список літератури, у якому вказуються документи, книги, статті зі збірників і періодичних видань, довідники та бібліографічні посібники.
У „Календарі” є покажчик імен видатних діячів, представлених у ньому, списки авторів, які брали участь у написанні історичних і біографічних довідок, та укладачів.
Видання буде корисним для культосвітніх працівників, викладачів, студентів, краєзнавців.
З „Календарем знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік” можна ознайомитися на сайті Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1013 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]