Головна » 2012 » Лютий » 6 » Фонди Волинського краєзнавчого музею розкривають свої скарби.
Фонди Волинського краєзнавчого музею розкривають свої скарби.
   Експозиція відділу природи Волинського краєзнавчого музею доповнилась новими експонатами – колекцією мисливських трофеїв литовських князів Радзивіллів.
   У XVI столітті вони збудували у волинському містечку Олика замок-резиденцію. Представники династії Радзивіллів були завзятими мисливцями. У своїх лісах князі влаштовували найбільші в Європі полювання на лосів, оленів, козуль, диких кабанів, вовків, рисей, хутрових звірів і пернату дичину. За традицією на черепи впольованих тварин наносились мітки – малюнок князівської корони, ініціали мисливця, місце і дата відстрілу. Трофеї виставлялись у мисливському салоні замку. Частина колекції, а саме черепи та роги оленів, лосів і козуль, зберігалась у фондах Волинського краєзнавчого музею, а тепер експонується в експозиції відділу природи. Також тут розміщені світлини, які розповідають про масштабність полювань Радзивіллів у 30-х роках ХХ століття за участю відомих особистостей того часу.

Фото Л.Максимова.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 836 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0