Головна » 2012 » Лютий » 23 » До Дня захисника Вітчизни Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відкрив нову експозицію.
У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – нова експозиція  до Дня захисника Вітчизни. Відвідувачі можуть почерпнути цікаву інформацію про  командирів  військових підрозділів, що дислокувалися на території нашої області.
23 лютого 2012 року першими оглянули експозицію ті, для кого захист Вітчизни не просто слова, а відповідальне ставлення до виконання обов’язку. Вони зібралися таким складом вперше. Генерали, полковники, підполковники… Спілкувалися, згадували, а потім зустрілися із учнями Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою.
Вперше в музеї представлено генеральську форму командувача легендарного спецпідрозділу „Альфа”, нашого земляка Віктора Карпухіна. Особисті речі наших земляків, подаровані  музеєві.
Нова експозиція демонструватиметься у  Волинському регіональному  музеєві  українського війська та військової техніки протягом кількох тижнів.
Джерело: Волинська ОДТРК. 23.02.2012

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 689 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0