Головна » 2012 » Лютий » 1 » У Волинському регіональному музеї українського війська відкрито виставку, присвячену 68-ій річниці визволення м.Луцька.
У Волинському регіональному музеї українського війська відкрито виставку, присвячену 68-ій річниці визволення м.Луцька.    У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки 1 лютого 2012 року відбулося відкриття виставки, присвяченої 68-ій річниці визволення м. Луцька, та зустріч з ветеранами війни – учасниками визволення міста та молоддю.
   На виставці представлено двісті п’ятдесят нових експонатів, зокрема, військові альбоми учасників боїв за Луцьк, документи та нагороди ветеранів, які передали їх родичі та близькі, а члени громадської організації „Внуки війни” представили речі солдат радянської армії. Першими оглянули експозицію ветерани Великої Вітчизняної війни і учні обласного військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 693 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0