Головна » 2014 » May » 24 » 23 та 24 травня у Волинській області проголошено Днями жалоби
23 та 24 травня у Волинській області проголошено Днями жалоби

Звернення голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта до волинян

Шановні волиняни!

22 травня Україна та Волинь зазнали непоправних втрат. О четвертій годині ранку на блокпост, де проходили службу військові 51-ї окремої гвардійської механізованої бригади, яка  у мирний час постійно дислокується у Володимирі-Волинському, була  здійснена атака озброєних сепаратистів. В результаті бою загинули солдати: волиняни й наші сусіди рівняни.

Вперше в новітній історії загинули наші земляки, які захищали територіальну цілісність України, її державність.

Я хочу висловити співчуття рідним і близьким наших героїв. Вони зі зброєю в руках стали на захист держави, зробили все, аби виконати свій військовий та громадянський  обов’язок, не зганьбити ім’я солдата.  Небесна Сотня відсьогодні має нові імена у своїх рядах...

Волинь в жалобі схиляє голови перед нашими героями, стає на коліна перед близькими й рідними героїв, які віддали свої життя за мир та незалежність України. Це - біль  усієї держави.

Ми повинні зробити все, щоб їх героїчна смерть не стала даремною. Зробити все, щоб солдати на передовій відчували нашу підтримку. Я хотів би, щоб ми не піддавалися на провокації, щоб розуміли: тільки наша впевненість у Збройних силах України, виважена, чітка, патріотична позиція дозволить нашим військовим, нашим землякам впевнено виконувати поставлені перед ними бойові завдання та захищати територіальну цілісність нашої держави.

Подвиг героїв не буде забутий! Ми повинні мужньо пережити нашу спільну трагедію і належним чином вшанувати пам'ять загиблих у нерівному бою. Тому 23 та 24 травня оголошено днями жалоби.

Вічна пам'ять нашим героям, вічна слава нашим захисникам!

Слава Україні! Героям Слава!

23 та 24 травня у Волинській області проголошено Днями жалоби

23 та 24 травня у Волинській області розпорядженням голови облдержадміністрації проголошено Днями жалоби.

22 травня 2014 року на території Донецької області, де терористи розстріляли із ручного протитанкового гранатомету один із блок-постів Збройних сил України. В результаті вибуху боєзапасів бойової машини піхоти загинули військовослужбовці військової частини А2331.

У Дні жалоби на всій території Волинської області буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації будуть внесені зміни до всіх запланованих на ці дні розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, телепрограм та радіопередач.

Прес-служба облдержадміністрації

Загиблі волиняни військові частини 51 механізованої бригади під Волновахою 22 травня:

1. Бондарук Микола Петрович (солдат)
  2. Полінкевич Леонід Олександрович (майор)
  3. Прокопчук Володимир Іванович (солдат)
  4. Йовзик Дмитро Васильович (молодший сержант)
  5. Зарадюк Володимир Володимирович (солдат)
  6. Попов Павло Володимирович (солдат)
  7. Овчарук Володимир Борисович (молодший лейтенант)
  8. Грицюк Михайло Михайлович (солдат)
  9. Маринич Віталій Петрович (солдат)
  10. Озеранчук Леонід Вікторович (солдат)