Головна » 2015 » April » 20 » 20 квітня важливий особистий ювілей у науковця, педагога та музейника А.А.Дмитренко

20 квітня 2015 року відзначає свій ювілей доцент кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук Алла Адамівна Дмитренко – відома на Волині та за її межами дослідниця народної культури волинян та поліщуків, ініціатор створення Музею етнографії Волині та Полісся СНУ імені Лесі Українки, учасник численних етнографічних експедицій, знаний фахівець і хороша людина.

Колектив Волинського краєзнавчого музею сердечно вітає з цією датою!

Бажаємо міцного здоров’я, творчих здобутків, натхнення, добробуту, благополуччя. Щиро вдячні Вам за співпрацю на ниві музейного будівництва, підтримку етнографічних проектів та дослідження, збереження, і поширення культурних надбань волинян та поліщуків.

Божої благодаті Вам на многії і благії літа!

Категорія: Музей етнографії Волині та Полісся при Волинському національному університеті | Переглядів: 961 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7