Головна » 2018 » Листопад » 23

26 листопада музей пропонує лучанам і гостям міста просвітницьку акцію. Упродовж дня усі охочі зможуть безкоштовно познайомитись з експозицію про життя і діяльність Данила Братковського та спеціальною виставкою про заходи вшанування поета Волинським краєзнавчим музеєм і його відділами.

22 листопад в експозиції відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею відбувся етнографічний інтерактивний захід під назвою «Як народжувався рушник». Його учасниками стали учні 5 класу Луцької загальноосвітньої школи №17.

27 листопада о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться урочиста передача комплексу раритетів з історії становлення Державної прикордонної служби України.

До Дня домашніх улюбленців у фойє Волинського краєзнавчого музею відкрилась цікава, повчально-тематична виставка.

Волинський краєзнавчий музей продовжує збір матеріалів, у тому числі й рідкісних видань, до майбутнього ювілею Лесі Українки – 150-річчя від дня її народження...