Головна » 2018 » November » 23 » Нові матеріали з історії Державної прикордонної служби України
Нові матеріали з історії Державної прикордонної служби України

У вівторок, 27 листопада о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться урочиста передача комплексу раритетів з історії становлення Державної прикордонної служби України за участю генерал-лейтенанта у відставці Яворського Аркадія Семеновича і першого заступника начальника Луцького прикордонного загону, начальника штабу – підполковника Яблонського Івана Михайловича.

Згадані матеріали стосуються Української революції 1917–1921 рр., формування прикордонної служби у незалежній Україні, участі волинян в Антитерористичній операції 2014–2017 рр.

До спілкування із військовими та огляду переданих ними речей запрошуються усі бажаючі.

Нагадуємо, Волинський краєзнавчий музей реалізує проект «Наші Захисники». метою якого є не лише популяризація внеску волинян в обороні державного суверенітету та територіальної цілісності, але й збір та вивчення матеріалів по АТО і ООС, які у майбутньому будуть розповідати про жертовність та героїзм українських захисників.

Автор проекту «Наші Захисники» – к.і.н., провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3