Головна » 2018 » Листопад » 24

Щорічно на четверту суботу листопада в Україні припадає День пам’яті жертв голодоморів. Для того, щоб пригадати і вшанувати пам’ять про ті страшні сторінки історії нашої держави, в Рожищенському краєзнавчому музеї розгорнуто книжкову виставку «Голодомор. Україна пам’ятає, світ визнає».

У Любомльському краєзнавчому музеї відбувся захід для учнів Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 приурочений до Дня Гідності та Свободи.

В межах заходу діятиме виставка про наукову, просвітницьку та промоційну роботу Волинського краєзнавчого музею і його відділів по вшануванню імені св. мчн. Данила Братковського.

Художній музей, відділ Волинського краєзнавчого музею, включений до переліку установ, в яких можна провести реєстрацію шлюбу за 24 години.