Головна » 2018 » Листопад » 21

У Камінь-Каширському районному народному краєзнавчому музеї відбулася історична година «Революція Гідності: очікування, реалії, перспективи». Окрім представників районної та міської влади, у цьому дійстві взяли участь духовенство, представники молодого покоління та активісти Революції Гідності, котрі ділилися своїми спогадами з присутніми.

Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї відкрито фотодокументальну виставку про події на Майдані, яка діятиме до кінця грудня.

21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, приуроченого початку двох революцій – Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013), у Волинському краєзнавчому музеї доповнено новими експонатами виставку „Герої не вмирають!”.

22 листопада о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться інтерактивний етнографічний захід під назвою «Як народжувався рушник».