Головна » 2018 » November » 21 » День Гідності та Свободи у Волинському краєзнавчому музеї
День Гідності та Свободи у Волинському краєзнавчому музеї

21 листопада 2018 року, до Дня Гідності та Свободи, приуроченого початку двох революцій – Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013), у Волинському краєзнавчому музеї доповнено новими експонатами виставку „Герої не вмирають!”.

Листівки, світлини, символіка, особисті речі мітингувальників з фондів музею дають змогу відвідувачам згадати події Помаранчевої революції, загальнонаціональні протести, мітинги, пікети, страйки та інші акції громадянської непокори проти свавілля влади. Тисячі людей вийшли на Театральний майдан Луцька, у наметовому містечку охочі записувались їхати на протест до Києва.

Вшанувати пам’ять Небесної Сотні, згадати події Революцій та оглянути експозицію Волинського краєзнавчого музею зібрались учні Луцької гімназії №14.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 498 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1