Головна » 2017 » Листопад » 24

24 листопада, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів, у слідчому ізоляторі Луцька експонувалась фотодокументальна виставка Волинського краєзнавчого музею «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу!».

У День Гідності та Свободи у Кортеліському історичному музеї було проведено зустріч з учасницею двох Майданів – Ларисою Цепух.

У Ковельському історичному музеї напередодні 85-х роковин Голодомору відкрито тематичну експозицію „Скорботна свіча пам’яті”.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Ківерцівському краєзнавчому музеї оформлено виставку „Розгойдані дзвони пам’яті”.

26 листопада минає 315 років з дня страти Данила Братковського, українського аристократа, поета-героя, який прийняв мученицьку смерть на ешафоті від рук ката за віру православну, волю України. Художній музей ініціював низку заходів, присвячених цій скорботній даті.