Головна » 2017 » November » 24 » «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу!»
«Ми звинувачуємо! Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу!»

24 листопада, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів, у слідчому ізоляторі Луцька експонувалась фотодокументальна виставка Волинського краєзнавчого музею «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу!».

Тематичну екскурсію засудженим провів кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник відділу новітньої історії музею Богдан Зек. Присутні також отримали змогу почути короткий екскурс в історію України першої половини ХХ ст.

Наприкінці заходу була запалена символічна свічка пам’яті за невинними жертвами тоталітарного режиму.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 509 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2