Головна » 2017 » November » 24 » „Розгойдані дзвони пам’яті”
„Розгойдані дзвони пам’яті”

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Ківерцівському краєзнавчому музеї оформлено виставку „Розгойдані дзвони пам’яті”.

Цьогорічна виставка нагадує ключові етапи, рухи та плоди Революції Гідності. Тут представлені світлини героїв Небесної Сотні, речі самозахисту майданівців – протигаз, каски, бруківка, листівки. А ще зі стін пильно вдивляються у душу очі Героїв України – ківерчан: Юрія Сидорчука, Василя Мойсея, Івана Тарасюка…

Гідне місце у виставці посіли особисті речі Вікторії Романчук – ківерчанки, що отримала поранення у дні найжорстокіших протистоянь. Від розриву шумової гранати юнка отримала контузію і 50 рваних ран на молодому тілі.

На відкриття виставки завітали молоді вчителі хімії, біології – учасники методичної вітальні, зорганізованої відділом освіти Ківерцівської РДА.

Запрошуємо відвідати наш музей та згадати мужність всіх учасників Революції Гідності, їх прагнення жити у гідній державі, де немає насильства, корупції.

Галина Слатініна,
науковий співробітник Ківерцівського краєзнавчого музе
ю

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 643 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1