Головна » 2017 » Квітень » 28

На базі Волинського краєзнавчого музею і Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового відбувся круглий стіл за участі директорів та наукових працівників комунальних та громадських музеїв області на тему «Події Української революції 1917–1921 рр. в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв».

У Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового відбулась урочиста академія з нагоди 60-річчя від часу його створення.

Гончар Анатолій Філозоф, якого з Волинським краєзнавчим музеєм єднає давня і позитивна дружба, виготовив і подарував музеєві чудову веселу оригінальну колекцію з чотирнадцяти предметів, які є персонажами до казки Лесі Українки «Біда навчить».

Український інститут національної пам'яті призупиняє процес легалізації польських меморіальних об'єктів в Україні.