Головна » 2017 » Квітень » 05

У Художньому музеї 6 квітня о 15:00 год. відбудеться відкриття виставки «Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш»

Управління культури облдержадміністрації повідомляє до відома та для врахування в роботі лист громадської організації „Вікімедіа Україна” про співпрацю у рамках конкурсу „Вікі любить пам’ятки”.

У суботу, 8 квітня о 14 годині, у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться відкриття персональної виставки художниці з Луцька Олесі Валеріївни Іщук „Великодні мотиви у витинанці”.

До Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції „Птахи прилетіли!” в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї було проведено „Свято зустрічі весняних птахів”.