Головна » 2017 » Квітень » 24

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений пам’яті Чорнобильської трагедії.

До Дня Чорнобильської трагедії у Волинському краєзнавчому музеї експонується фотодокументальна пересувна виставка «Чорнобильський слід на Волині».

На базі Волинського краєзнавчого музею і Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового, за участі директорів та наукових працівників комунальних і громадських музеїв області, 25–26 квітня відбудеться круглий стіл на тему „Події Української революції 1917-1921 рр. в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв”.

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулася Міжнародна наукова конференція „Державницький імператив В'ячеслава Липинського”.