Головна » 2017 » Квітень » 25

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей та Благодійний фонд пам’яті В. Липинського 25 квітня розпочали наукову конференцію, присвячену 135-річчю від дня народження В’ячеслава Липинського.

Волинським краєзнавчим музеєм підготовлено і видрукувано видання: Лис С. Волинь в Українській революції 1917–1921 років: передумови, перебіг подій, наслідки. Науково-методичні матеріали. – Луцьк, 2017. – 28 с.

У загальноосвітній школі І–ІІІ ступеня с. Заліси Ратнівського району провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек презентував свою книгу «Олег Штуль у боротьбі за Україну», яка була видана «Літописом УПА» у 2013 році.

На Байковому кладовищі в Києві невідомі пограбували могилу української поетеси Лесі Українки.

Волинський краєзнавчий музей започатковує цикл заходів, який познайомить з мовчазними свідками буремної історії українського народу.