Головна » 2017 » Квітень » 01

За два дні встигнути засвоїти матеріал трьох непростих модулів, перемежованих презентаціями нових видань та ознайомленням з експозиціями львівських музеїв – для цього треба бути дуже працездатним і багатогранним фахівцем. З того, що все заплановане організаторами вдалося, і з цілковитим дотриманням графіку, напрошується висновок про величезний потенціал галузі, який просто варто пробудити та переорієнтувати.

У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулось еколого-етнографічне свято „Перше квітня – День зустрічі птахів” до Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції „Птахи прилетіли!”

У школі села Прилуцьке Ківерцівського району була відкрита виставка «Габріеля Запольська і Волинь». Саме цього дня рівно 160 років тому з’явилася на світ відома польська письменниця, акторка і драматург. У заході до дня народження Габріелі Запольської взяли участь директори Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк та Ківерцівського районного краєзнавчого музею Степан Войчик.