Головна » 2017 » Квітень » 19

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей та Благодійний фонд пам’яті В. Липинського 25-26 квітня 2017 року проведуть наукову конференцію, присвячену 135-річчю від дня народження В’ячеслава Липинського.

П Р О Г Р А М А

З нагоди 135-ої річниці від дня народження українського політичного діяча, історика, публіциста, соціолога В’ячеслава Липинського, у Волинському краєзнавчому музеї експонується фотодокументальна пересувна виставка «В’ячеслав Липинський: «Я хочу, щоб була Україна…»

20 квітня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір спогадів «Борис Ревенко: Кіно і друзі» з нагоди 80-річчя від дня його народження.

Музейний форум «Музей: храм муз» є традиційним щорічним відкритим зібранням музейних і заповідних закладів з усіх регіонів України, під час якого учасникам форуму, відвідувачам стародавнього Меджибожа, журналістам, науковцям демонструються кращі зразки музейної діяльності за минулий рік, відбувається обмін досвідом, налагоджуються міжмузейні зв’язки і особисті професійні контакти.