Головна » 2017 » April » 24 » Чорнобильський слід на Волині
Чорнобильський слід на Волині

До Дня Чорнобильської трагедії у Волинському краєзнавчому музеї експонується фотодокументальна пересувна виставка «Чорнобильський слід на Волині».

Виставка складається з 9 розділів: аварія на ЧАЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності; волиняни – ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС; наслідки чорнобильської катастрофи на Волині; вплив радіації на ґрунти, повітря, рослинний. тваринний світ; основний вид опромінення в післяаварійний період – споживання забруднених продуктів; вплив аварії на ЧАЕС на здоров’я людей; допомога потерпілим від аварії на ЧАЕС; здійснення програми по збереженню культурних та історичних пам’яток на території, забрудненій внаслідок аварії на ЧАЕС.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 518 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1