Головна » 2017 » April » 5 » У Камінь-Каширському музеї зустріли весняних птахів
У Камінь-Каширському музеї зустріли весняних птахів

До Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції „Птахи прилетіли!” в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї було проведено „Свято зустрічі весняних птахів”. Учасниками свята стали школярі 2-их класів НВК-ліцей №1 м. Каменя-Каширського.

Діти ознайомилися із зимуючими та перелітними птахами краю, дізналися, які птахи літають поодинці, а які – зграями, дізналися про швидкість, шлях та дальність польоту перелітних птахів. Їм було цікаво почути маловідомі факти про пернатих друзів, які летять з вирію, різноголосся їх співу. Діти ознайомилися з прислів’ями, приказками та легендами про лелеку білого і чорного, ластівку, жайворонка, журавля, відгадували загадки та грали в цікаві ігри, самі ж читали вірші про птахів.

За активну участь школярі отримали паперових журавликів. А ще вони стали учасниками народних обрядів зустрічі птахів.

На завершення свята за давнім звичаєм діти закликали весну і ласували печеними «жайворонками».

Оксана Монець,
організатор екскурсій Камінь-Каширського краєзнавчого музею

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 677 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2