Головна » 2015 » Листопад » 27

У приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася 56-та Волинська обласна наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Некрополі краю». Організаторами конференції стали: Управління культури Волинської обласної державної адміністрації, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр дослідів Волині при СНУ імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей, Державний архів Волинської області та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Управління музейної справи та культурних цінностей опрацьовує зміни до Закону України  «Про музеї та музейну справу». Перед зустріччю з експертами підготовано попередній документ – концепція змін до Закону. Публікуємо текст концепції змін.

У Волинському краєзнавчому музеї голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Геннадій Бондаренко вручив директору Любомльського краєзнавчого музею Олександру Дмитровичу Остапюку Премію імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України 2015 року.

У Луцьку вшанували українського патріота, захисника православ’я, поета з Волині Данила Братковського. Організатором заходів з вшанування святого Мученика, поета-гуманіста, борця за волю України виступив Художній музей м. Луцька.

Вищий адміністративний суд України зупинив трьохрічну боротьбу луцьких фіскалів із Музеєм історії сільського господарства Волині-скансеном. З музею хотіли стягнути штраф за нібито переліміт каси, який склався у другому кварталі 2011 році. Про це повідомив директор-засновник Музею, автор експозиції Олександр Середюк.

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття спільної з Волинським краєзнавчим музеєм виставки «Графіка Ніла Хасевича», присвяченої 110-й річниці від дня народження видатного українського художника-графіка, активного учасника підпільного руху Ніла Хасевича.