Головна » 2015 » Листопад » 30

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація нової фотодокументальної виставки «Спротив геноциду» (до 82-х роковин Голодомору), створеної і наданої для експонування Українським інститутом національної пам’яті спільно із Галузевим державним архівом СБУ, Центром досліджень визвольного руху та Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

Відкриття виставки «Від Кракова до Петербурга» (до 250-річчя від дня народження Тадеуша Чацького) відбудеться у середу, 2 грудня, о 14 годині в приміщенні Волинського краєзнавчого музею. Запрошуються усі бажаючі!

Минулого тижня у Камінь-каширському народному краєзнавчому музеї відбулася зустріч із демобілізованим учасником АТО, легендарним «чорним прапорщиком» Василем Гупаликом.

У четвер, 3 грудня, о 12.00 год. Волинський краєзнавчий музей проводить четвертий захід із циклу «Перемоги української зброї» присвячений 100-річчю битви за гору Маківка 1915 року.