Головна » 2015 » Листопад » 03

Дирекція та колектив Волинського краєзнавчого музею вкрай здивовані не достовірною інформацією сайту „Волинської газети” про те, що Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки не працює.

До Музею волинської ікони завітав Митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій. Владика ознайомився з новими пам'ятками іконопису, декоративної різьби та скульптури, які нещодавно після проведення реставраційних робіт поповнили експозицію музею.

Волинський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку «Світ особливого: сто рушників Галини і Світлани Махонюк та кераміка Володимира Кусика», яка об’єднала індивідуальну, оригінальну творчість, непересічних особистостей: художника-кераміста Володимира Кусика з м. Луцька і майстрів народної вишивки Світлани й Галини Махонюк з с. Овадне Володимир-Волинського району.