Головна » 2015 » Листопад » 20

До дня Гідності та Свободи у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї діє виставка „Україна – країна гідності і свободи”.

Напередодні Дня Гідності та Свободи синьо-жовте знамено з написом „Ківерці”, яке побувало на Майдані у Києві, стало експонатом Ківерцівського районного краєзнавчого музею.

19 листопада на комунальному кладовищі м.Володимира-Волинського відбулося урочисте перепоховання жертв політичних репресій 1939-1940 рр. У церемонії перепоховання взяли участь директор Володимир-Волинського історичного музею Володимир Стемковський, директор Володимир-Волинського історико-культурного заповідника Володимир Пикалюк та ін.

У четвер, 19 листопада, Волинський краєзнавчий музей провів захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.