Головна » 2015 » Листопад » 28

Під такою назвою розгорнуто експозицію у Ковельському історичному музеї до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Ідею пам’ятника Християнському милосердю у Луцьку виносив у своєму серці та вистраждав усім своїм життям (пережив Голодомор 1932-1933 років та голод 1946-1947 років) відомий волинянин, заслужений працівник культури України, фундатор і незмінний директор Торчинського народного історичного музею, нині покійний Григорій Олександрович Гуртовий. Чи втілиться в життя його мрія – роздуми організатор Музею історії Луцького братства Андрія Бондарчука.

У Волинському краєзнавчому музеї впродовж жовтня-листопада діє унікальна виставка «Владика Андрей», присвячена 150–й річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Про це написала газета «Волинь-нова».

ПОСПІШАЙТЕ,

МОЖЕ ЩЕ ВСТИГНЕТЕ ЇЇ ПОБАЧИТИ!