Головна » 2014 » Вересень » 03

Музей технічного прогресу у Луцьку щоп’ятниці протягом вересня організовує наукові подорожі для дітей.

Глибоким болем у серцях працівників культури і мистецтва Волині обізвалася сумна звістка про те, що відійшов у вічність БОРИС ПЕТРОВИЧ КЛІМЧУК – державний, громадський діяч, якому вдалося багато зробити для розвитку культури краю, творчого зростання волинських митців, належного пошанування їх здобутків Українською державою.

Для формування у молодого покоління національну свідомість, виховання справжніх патріотів, перший урок, який розпочався у навчальних закладах, проходив під назвою «Україна – єдина країна». Для учнів 4-Б та 4-В класів Торчинської ЗОШ I-III ст. цей урок відбувся у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового.

Цікава знахідка нещодавно трапилась у селі Бузаки Камінь-Каширського району: під час копання ставка на обійсті Наумиків було виявлено два корінних зуби нижньої щелепи мамонта.