Головна » 2014 » Вересень » 10

У Музеї історії Луцького братства нещодавно відбулися народні читання на тему «Старосвітське кохання або шлюбна стратегія минулих літ», які провела Олена Бірюліна, провідний науковий співробітник, завідувач відділу Волинського краєзнавчого музею. Під час зустрічі діяла виставка окремих музейних творів живопису, скульптури, графіки і писемних джерел. Впродовж акції можна було ближче оглянути колекцію стародавніх перснів.

Першого вересня минуло два роки, відколи закінчилася земна дорога заслуженого працівника культури України, видатного волинського історика, краєзнавця, музейного працівника, засновника Торчинського народного історичного музею Григорія Олександровича Гуртового (1924-2012).

10 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет «Її життя – сцена…», приурочений 90-ій річниці від дня народження актриси Волинського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, народної артистки України Марії Миколаївни Клименко (1924 – 2000), з циклу «Відомі жінки Волині».